Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

5 męskich typów prezentów

2019-09-14
5 męskich typów prezentówIstnieje parę podstawowych typów ulubionych męskich gadżetów. Różnią się między sobą w zależności od typologii twojego ukochanego.
1. Typ artystyczny
Jeśli drzemie w nim dusza artysty fotografa zainwestujmy w sprzęt fotograficzny. Nie musi być to od razu aparat w cenie połowy auta, wystarczy jakiś skromniejszy gadżet (zorientujmy się wcześniej czego mu brakuje), jak na przykład: obiektyw, ładowarka do baterii, maksymalnie pojemna karta graficzna itp.

2. 
Typ muzyczny lub komputerowy

Dla amatora muzyki także znajdziemy obszerny wybór elektronicznych gadżetów do jej słuchania. Także wybór prezentu dla maniaka komputerowego nie powinien być trudny, pamiętając o wcześniejszych przeszpiegach w gąszczu zabawek, które już ma.

Nawet gdy naprawdę nie wiemy co wybrać, możemy poratować się, wybierając zamiennik zabawki, którą już posiada – kupujemy więc nowszy, koniecznie bogatszy i bardziej sprawny od poprzedniego gadżet elektroniczny.

3. Typ sportowy
Ten typ lubi się ruszać, być w formie. Sprezentuj mu więc pakiet zajęć ulubionego przezeń sportu (pływanie – karnet na basen, gimnastyka mięśni – karnet na siłownię, miłość do sportów walki - odpowiedni karnet na takowe zajęcia itp.)
Typ sportowy lubi także być dobrze, po sportowemu ubrany. 

4. Typ elektroniczny
Lubi wszystko co elektroniczne. Podbijesz jego serce, sprawisz, że ucieszy się jak dziecko, gdy sprawisz mu jakąś nowinkę elektroniczną.

5. Typ podróżnika
Każdy fan podróżowania z pewnością ucieszy się z jakiegoś gadżetu, który przyda mu się podczas podróży. Możemy także zorganizować mu jakąś fajną wyprawę, o której marzył - dodatkowo może być to wyprawa we dwoje.


pixel