Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

5 upominków na Dzień Nauczyciela

2023-10-02
5 upominków na Dzień Nauczyciela

upominki.pl - upominki na każdą okazje

Nauczyciel, dzień nauczyciela


Dzień Edukacji Narodowej, popularnie znany jako Dzień Nauczyciela zbliża się wielkimi krokami. To już 14-ego października. Sprawdź nasze pomysły na Dzień Nauczyciela i zobacz jaki prezent możesz kupić dla Dzień Nauczyciela.
W ten Dzień to nauczyciele są najważniejsi. Warto, żeby poczuli się wyjątkowo, to dzięki nim każdy młody człowiek staje się lepszy i mądrzejszy. Pokazują nam świat i uczą nowych rzeczy, Warto im za to podziękować w wyjątkowy sposób.


Przy wyborze prezentu zawsze stawiane jest pytanie - co wybrać? Coś pożytecznego czy jedynie sentymentalnego, co będzie pamiątką, do której czasem będą wracać?

Prezentujemy 5 naszych produktów stworzonych specjalnie na to święto.

Zakładki do książki
Zdecydowanie prezent praktyczny dla Nauczyciela, który może mieć przy sobie w pracy. Dodatkowo będzie przypominał o tych, którzy mu go wręczyli, ponieważ jest możliwość personalizacji zestawu. Solidnie wykonany upominek idealnie nadaje się na Dzień Nauczyciela


KUP TERAZ
Akrylowa statuetka w kształcie serca

Chcesz obdarować najbliższą Ci osobę prezentem który nie zostanie wrzucony od razu do szuflady czy pudełka? Pamiątka, która po wielu latach przypomni ten wspaniały dzień. Wspaniale nadaje się na upominek wręczony od całej klasy. Do wyboru również wzory z możliwością wypisania wszystkich imion uczniów.


KUP TERAZ

Statuetka pojemnik na słodkości
Może by tak połączyć 2w1? Statuetka z życzeniami oraz pojemniczek, do którego możecie schować ulubione cukierki Pani Nauczyciel. Na pewno chętnie będzie sięgać po słodkości, tym bardziej widząc na tym swoje imię. Gdy cukierki się skończą, zawsze możecie zrobić Pani miłą niespodziankę i je uzupełnić!


KUP TERAZ

Statuetki z życzeniami
Statuetki to piękna pamiątka na lata, która będzie przypominać każdemu nauczycielowi o uczniach oraz wspaniałych chwilach wspólnie przeżytych. Może być piękną ozdobą w domu, a także w szkolnej klasie w specjalnej gablotce. Do wyboru są statuetki z imionami uczniów, z samymi życzeniami bądź też własną dedykacją.

 


KUP TERAZ

Lusterko
Przeznaczone tylko dla Pani Nauczyciel. Każda kobieta uwielbia się przeglądać! Do tego w swoim własnym lusterku z personalizacją. Praktyczny prezent, który wyciągając z torebki będzie przypominał o Was. Ciekawy dodatek do prezentu głównego.


KUP TERAZ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą upominków na Dzień Nauczyciela TUTAJ

pixel