Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Brokatowe bombki z imieniem

2023-10-30
Brokatowe bombki z imieniem

upominki.pl - brokatowe bombki z imieniem

Szukasz pomysłu na wyjątkowe ozdoby bożonarodzeniowe? Bombki brokatowe wykonane z wysokiej jakości brokatowej pleksy to sposób na oryginalną dekorację świąteczną choinki.

 

 

 

Ozdoby to niezbędny element Świąt. Tworzą domową, świąteczną atmosferę. Można wykorzystać je na choinkę, stół, czy wielu innych pomysłów. Sprawią, że świąteczny klimat obejmie każdego domownika.

Nadają się także jako upominek. Ozdoby bożonarodzeniowe dostępne w naszym sklepie, to urocze i oryginalne prezenty, które umilą świąteczne dni.

Nic tak nie doda klimatu świątecznego w domu jak bożonarodzeniowe ozdoby. Zawieszone na choince, przyczepione do karniszy, firanek, postawione na komodach przypominać będą domownikom oraz zaproszonym gościom o pięknym święcie Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych brokatowych bombek. Dostępne są w różnych kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym, złotym, srebrnym. Oprócz standardowego kształtu bombki, wykonujemy także brokatowe bombki z wycinanym imieniem.

AŻUROWE BROKATOWE BOMBKI Z IMIENIEM

Piękne, duże bombki z imieniem w wersji brokatowej. Pięknie się mienią i przyciągną oko każdego gościa w domu!

 

Bombka brokatowa RENIFER

Kto nie uwielbia reniferów? A co dopiero takiej bombki ze swoim imieniem i ulubionym kolorem brokatu? Nasza reniferowa bombka dostępna jest w 6 kolorach brokatu do wyboru!

 

 

Do wyżej wymienionych bombek dodawany jest do zestawu sznurek jutowy do powieszenia na choince.

Standardowe brokatowe bombki

Posiadamy również w naszej ofercie bombki świąteczne o standardowym kształcie, ale różnych kolorach brokatu. Do wyboru setki wzorów do spersonalizowania!

 

Do tych bombek dodawana jest w zestawie czerwona wstążka do powieszenia na choince. 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH BROKATOWYCH BOMBEK

 

pixel