Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Drewniana bombka z logo firmy

2022-10-21
Drewniana bombka z logo firmy

upominki.pl - upominki dla bliskich na każdą okazję!

Boże Narodzenie - drewniana bombka z logo firmy

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich współpracowników lub klientów i nie chcesz przepłacać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Drewniane bombki na choinkę lub świąteczny stroik z logo Twojej firmy!

Bombki świąteczne to niezbędny element świątecznego wystroju oraz atmosfery. Spraw, by klimat świąteczny w Twojej firmie był jeszcze bardziej świąteczny!

 

 

Pokaż również swoim klientom, że o nich pamiętasz w święta Bożego Narodzenia podarowując im bombki w gratisie, które będą przypominać im o Twojej firmie, co w przyszłości zapewne zaowocuje dalszą współpracą oraz jeszcze bardziej poprawią im atmosferę pięknych świąt Bożego Narodzenia.

Zawieś bombki na firmowej choince lub świątecznym stroiku podczas wigilii firmowej co będzie dodatkową ozdobą i dodatkowo sprawi, że Twoim współpracownikom pojawi się uśmiech na twarzy. Nasz szeroki wybór świątecznych wzorów pozwoli na to, że każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego pod względem kolorystycznym pasującym do logo.

Bombki te możemy wykonać nie tylko z logo firmy lecz z każdą inną wybraną przez Ciebie grafiką. Może być to również dowolny napis, życzenia, herb miasta, herb klubowy a nawet imię które umieścimy w miejscu przeznaczonym na logo. Materiał z jakiego wykonujemy bombki to wysokiej jakości sklejka brzozowa. Do produktu dodajemy czerwoną wstążkę w celu powieszenia ozdoby w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Produkt ten wykonujemy na specjalne zamówienie klienta, dzięki czemu masz pewność, że produkt jest nowy.

 

KUP TERAZ

pixel