Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Drewniane kartki świąteczne z dedykacją

2020-11-10
Drewniane kartki świąteczne z dedykacją

upominki.pl - upominki dla Twoich bliskich na każdą okazję!

Boże Narodzenie - Drewniane kartki świąteczne z dedykacją

 

Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie czas miłości, radości, przebaczenia, ale także spotkań rodzinnych. Czasem jest to jedyna okazja w roku, aby spotkać się z rodziną oraz odnowić więzy rodzinne. Zdarza się jednak, że nie mamy możliwości spotkać się z całą naszą rodziną a mimo to, pragniemy okazać naszą pamięć i sympatię.

 


Kartki świąteczne są takim sposobem na okazanie miłości. Aby dodać im oryginalności i niepowtarzalnego wyglądu proponujemy Państwu kartki świąteczne wykonane z wysokiej jakości sklejki brzozowej.


Znajdziecie u nas Państwo kartki w bardziej tradycyjnej formie a także takie, składające się z dwóch części, z dodatkową możliwością zawieszenia jednego elementu kartki na choince.Wierzymy, że technologia wykorzystywana przez nas do produkcji kartek świątecznych zachwyci nie tylko Ciebie, ale także Twoich bliskich, nie tylko tych z którymi nie masz możliwości się spotkać. W zestawie z dwuelementową kartką świąteczną znajduje się również sznurek jutowy umożliwiający natychmiastowe powieszenie ozdoby na choince lub w innym miejscu.


Już teraz sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się z kartkami bożonarodzeniowymi, dzięki którym Twoi bliscy poczują się wyjątkowo.

 

pixel