Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Dzień chłopaka - 30 września

2023-09-18
Dzień chłopaka - 30 września

upominki.pl - prezenty na każdą okazje
Dzień chłopaka - sprawdź naszą ofertę upominkówDzień Chłopaka obchodzimy 30 września. Jeżeli nie masz pojęcia co kupić swojemu chłopakowi lub kolegom z pracy/szkoły/uczelni sprawdź nasze oferty na praktyczne prezenty.Przy wyborze prezentu warto kierować się nie tylko wyglądem, ale także praktycznością. Lepiej by prezent był również czymś, co dana osoba może używać na co dzień niż żeby wisiało tylko na ścianie. Oczywiście nie ubliżając prezentom tylko na pokaz - które też są wspaniałe.

Przy wyborze prezentu dla chłopaka warta pomyśleć o jego hobby, zainteresowaniach a czasem o jego pracy, by móc wręczyć mu idealny prezent.

W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji nadających się na praktyczny prezent na ten dzień - zaczynając od otwieraczy do piwa, brelokach do kluczy, kończąc na zestawach kluczy i poziomicach. Poniżej przedstawiamy krótki opis wraz ze zdjęciami oraz odnośnikami do produktów.


ZESTAW WKRĘTAKÓW PRECYZYJNYCH 24W1
Komplet zawiera 25 najważniejszych narzędzi dla każdego majsterkowicza. Całość została zamknięta w kompaktowym opakowaniu .Po złożeniu mieści się w dłoni, jest łatwy do przechowywania. W zestawie znajdują się klucze imbusowe, wkrętaki wraz z adapterem, a także klucze płaskie.
MIARA METR 5m
Długość miarki to 5 metrów. Posiada dwie blokady od góry oraz od dołu oraz elastyczną rękojeść do wygodnego i praktycznego użytkowania. Solidne wykonanie - miarka jedna z najwyższej klasy w swojej kategorii


ZESTAW NIEZBĘDNIK DLA MAJSTERKOWICZA
Komplet zawiera 12 najważniejszych narzędzi dla każdego majsterkowicza. Całość została zamknięta w kompaktowej formie scyzoryka. Po złożeniu mieści się w dłoni, jest łatwy do przechowywania, np. kieszeni lub w sakwie rowerowej.ZESTAW KLUCZY DLA MAJSTERKOWICZA
Zestaw 26 najważniejszych narzędzi majsterkowicza. Klucze imbusowe, wkrętaki, nasadki, adapter, klucze płaskie. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca , praktyczne opakowanie pozwala utrzymać porządek w warsztacie. Całość jest zapakowana w praktyczne pudełko.

Więcej produktów na Dzień Chłopaka znajdziesz TUTAJ


pixel