Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Lustrzane bombki na choinkę

2023-10-30
Lustrzane bombki na choinkę

upominki.pl - lustrzane bombki na choinkę

Szukasz pomysłu na wyjątkowe ozdoby bożonarodzeniowe? Bombki lustrzane wykonane z wysokiej jakości pleksy to sposób na oryginalną dekorację świąteczną choinki.

 

 

 

Ozdoby to niezbędny element Świąt. Tworzą domową, świąteczną atmosferę. Można wykorzystać je na choinkę, stół, czy wielu innych pomysłów. Sprawią, że świąteczny klimat obejmie każdego domownika.

Nadają się także jako upominek. Ozdoby bożonarodzeniowe dostępne w naszym sklepie, to urocze i oryginalne prezenty, które umilą świąteczne dni.

Nic tak nie doda klimatu świątecznego w domu jak bożonarodzeniowe ozdoby. Zawieszone na choince, przyczepione do karniszy, firanek, postawione na komodach przypominać będą domownikom oraz zaproszonym gościom o pięknym święcie Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych lustrzanych bombek. Dostępne są w dwóch kolorach: złotym i srebrnym. Oprócz standardowego kształtu bombki, wykonujemy także brokatowe bombki z wycinanym imieniem.

 

 

Imienne bombki z pleksy lustrzanej ZŁOTEJ

Oryginalne, błyszczące i eleganckie - tak prezentują się nasze złote bombki z wycinanymi imionami oraz różnymi motywami świątecznymi. W zestawie ze sznurkiem jutowym, gotowe do powieszenia na choinkę.

 

Imienne bombki z pleksy lustrzanej SREBRNEJ

Drugi wariant kolorystyczny ażurowanych bombek lustrzanych. Również w tym przypadku do zestawu dodawany jest sznurek jutowy.

 

 

Lustrzane bombki z personalizacją o standardowym kształcie

Posiadamy również lustrzane bombki o standardowym kształcie świątecznej bombki. Do wyboru różne wzory, w zestawie z czerwoną wstążką prezentują się fenomenalnie!

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH LUSTRZANYCH BOMBEK!

 

 

 

pixel