Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Prezenty na Dzień Chłopaka w szkole

2021-10-05
Prezenty na Dzień Chłopaka w szkoleupominki.pl - personalizowane upominki na każdą okazję.

Prezenty na Dzień Chłopaka w szkole

dzień chłopaka | brelok | jojo magnesdyplom

Dzień Chłopaka dużą popularnością cieszy się w szkole wśród szkolnej młodzieży. Koleżanki z klasy chętnie składają się na prezenty dla swoich kolegów z klasy - są to prezenty śmieszne lub praktyczne - w zależności od zamiarów płci przeciwnej.

Co najlepiej nada się na prezent na Dzień Chłopaka w szkole?Co zrobić by symboliczny podarunek był naprawdę fajnym upominkiem, który będą miło wspominać po latach.
Rzeczą ograniczającą pole do popisu dziewczyn jest w większości budżet - kwoty przeznaczone na prezent nie są zbyt wygórowane, natomiast chęci wręczenia czegoś fajnego są dużo większe. Co zrobić w takiej sytuacji?


Na ratunek przychodzimy my, prezentując nasze propozycje dla kolegów z klasy.

Magnesy na lodówkę
Mały, skromny upominek z imieniem chłopaka, który można przyczepić na lodówkę - super opcja! Do tego można wybrać idealny motyw pasujący do danego chłopaka, dokupić do tego coś słodkiego i gotowe! Z pewnością każdy chłopak w klasie ucieszyły się z takiego prezentu.Dyplom super chłopaka
Z pewnością w każdej klasie są sami SUPER CHŁOPACY - każdemu z nich należy się dyplom! Wykonany z drewna z wyborem kilku motywów - możesz wręczyć mix wszystkich wzorów lub każdemu dać inny - żeby czuli się wyróżnieni. Dyplom można postawić na szafce, powiesić na ścianie albo przypiąć do lodówki - posiada przy sobie magnes.
Drewniane jojo
Czy jest ktoś, kto nie kocha tego super gadżetu? kwintesencja dzieciństwa, idealnie nadaje się dla kolegów w klasie. Spersonalizowane drewniane jojo przyniesie im mnóstwo frajdy w przerwach między lekcjami! Kto wie, może popisami tym gadżetem nie jeden zdobędzie serce jakiejś dziewczyny....
Brelok do plecaka/piórnika
Mały, niepozorny gadżet, a jednak sprawia radość! Z wyborem wielu motywów - tych śmiesznych i poważnych. Może być super dodatkiem do jakiegoś większego prezentu np. kubka lub cokolwiek innego! Brelok można przyczepić do plecaka, piórnika lub kluczy. Do wyboru breloki wykonane z drewna lub akrylu.
Nie zastanawiaj się dłużej i wręcz kolegom upominek z klasą! Każdy upominek sprawi obdarowanym radość, nawet ten drobny.
pixel