Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

TOP 5 prezentów na Dzień Kobiet

2023-01-20
TOP 5 prezentów na Dzień Kobiet

upominki.pl - upominki na każdą okazję.

Zbliża się marzec, a w raz z nim Dzień Kobiet. Nowoczesna tradycja świętowania tego dnia ma już ponad 110 lat! Pierwszy raz obchodzony był pod koniec lutego w 1909 roku w Ameryce. Dzień Kobiet w Polsce w czasach PRL-u był bardzo popularny – panie otrzymywały wtedy drobne upominki, kwiaty oraz słodycze.

 

Tradycja dawania prezentów przetrwała do dziś! Na szczęście mężczyźni mają teraz zdecydowanie większy wybór inspiracji jak uszczęśliwić swoje partnerki oraz wszystkie ważne kobiety w ich życiu. W dzisiejszym wpisie chcemy zaprezentować pięć świetnych pomysłów na prezent z okazji 8 marca.

Statuetka z Twoim zdjęciem
Mężczyźni, którzy decydują się na kupno prezentu ukochanej z okazji Dnia Kobiet, najczęściej kierują się przede wszystkim tradycją - wybierają słodycze lub kwiaty. Warto jednak zaskoczyć partnerkę czymś wyjątkowym, co nie wpisuje się w nudny kanon podarunków ofiarowywanych na 8 marca. Jednym z takich prezentów jest spersonalizowana statuetka wykonana z wysokiej jakości szkła akrylowego.

 

Prezent pełen słodkości - tablica z batonami
Kolejny oryginalny prezent, który znajdziecie w naszej ofercie to słodkie tablice z możliwością personalizacji. Z pewnością każda kobieta ucieszy się ze słodkiego prezentu. Tablice dostępne są w kształcie serca oraz prostokątne.

 

Doniczka na kwiaty
Kwiaty to zawsze świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet. Każda kobieta ucieszy się z takiego podarunku szczególnie jeśli otrzyma go
w doniczce z własnym imieniem lub dedykacją od Ciebie.

 

Bon na Dzień Kobiet

Zabawny prezent z okazji jej święta? Czemu nie! W naszej ofercie znajdziecie bony wykonane z wysokiej jakości sklejki brzozowej z pięknymi wzorami do wyboru.

Zawieszki w kształcie serca

Indywidualna zawieszka do auta z Twoim imieniem wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety, która ją otrzyma. Ogromna ilość wzorów pozwoli Ci na wybranie czegoś nie tylko dla Twojej ukochanej, ale także dla mamy, siostry czy koleżanki

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą upominków na święto Dnia Kobiet

SPRAWDŹ OFERTĘ

pixel