Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Tablice manipulacyjne dla dzieci

2021-03-05
Tablice manipulacyjne dla dzieci

upominki.pl - personalizowane upominki na każdą okazję.

Drewniane tablice manipulacyjne dla dzieci

Dziecko w czasie rozwoju zainteresowane jest wieloma rzeczami w swoim otoczeniu. Ponadto dzieci maj dużą potrzebę do nauki poprzez własną aktywność, pracę, spontaniczne działania oraz zabawę. Dlatego też stworzyliśmy nasze gotowe tablice manipulacyjne dla dzieci oraz elementy, z których można skompletować ją samemu. Tablice stawiają na samodzielność, wzbudzają zainteresowanie dzieci i uczą je poprzez zabawę. Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się zagadnień takich jak zegar, kalendarz, pory roku, pora dnia.

 

 

Nasze tablice ze względu na swoją różnorodność zainteresują każde dziecko. Poczynając od małych astronautów, przez sportowców kończąc na małych księżniczkach.
Dzieci są łatwo przyciągane do wszystkiego, co jasne i kolorowe, a my zadbaliśmy o to, aby nasz produkt wyglądał żywo, używając uroczych postaci i żywych kolorów.
 Dziecko będzie cieszyć się zabawą z tym zegarem przez kilka godzin, a łatwe w obsłudze suwaki ułatwiają angażujące interakcje.

 

Prezentujemy funkcje naszych tablic i elementów:

GODZINY ZABAWY – Drewniana tablica manipulacyjna zawiera kalendarz z dniami, datami miesięcy w roku, porami roku. Zapewni długie godziny zabawy i pobudzi wyobraźnię.

EDUKACJA I ROZRYWKA - Zegar dla dzieci uczących się odmierzać czas został specjalnie opracowany, aby zapewnić zabawny sposób na niekończącą się zabawę, jednocześnie poprawiając umiejętności motoryczne, stymuluje myślenie i kreatywność.

ROZWIJA UMIEJĘTNOŚCI MOTORYCZNENasze tablice manipulacyjne dla dzieci zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Twojemu dziecku rozwijać się poprzez zabawę.

NIE WYMAGA MONTAŻUW pełni zmontowana, gotowa do zabawy.

 

W naszej ofercie posiadamy również elementy do złożenia własnej tablicy manipulacyjnej dla dziecka. Podczas rozwoju nasze dzieci ciekawe są kształtów, kolorów, dźwięków oraz różnych kombinacji. Stworzyliśmy puzzle, układanki, dopasowania kształtów i kolorów, zębatki, labirynty i wiele innych.

Do tego możemy dodać uniwersalne elementy takie jak:

- hak, zatrzaski, suwak,

- dzwonek rowerowy,

- gniazdko elektryczne i włącznik światła,

- sznurek i rzep,

- klamka,

- kalkulator i minutnik kuchenny,

- guziki, zasuwka na łańcuszku i zamek błyskawiczny,

- rura PCV,

- 4 zawiasy,

- lampka LED na baterie,

- metalowy łańcuch,

- brelok - pompon,

- kółko meblowe.

Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia oraz preferencja naszych milusińskich. Ogromnym plusem takiej tablicy DIY jest to, że po czasie możemy wymienić elementy, kiedy dziecku się znudzą.

Prezentujemy nasze elementy stworzone specjalnie dla dzieci, by mogły rozwijać swoją wyobraźnie poprzez naukę i zabawę.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tablic manipulacyjnych oraz elementów do tablic.

 

KUP TERAZ

 

pixel