Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Wyjątkowe bombki z imieniem

2022-10-21
Wyjątkowe bombki z imieniem

upominki.pl - spersonalizowane upominki na każdą okazję

Boże Narodzenie - wybierz coś dla siebie

 

Szukasz pomysłu na oryginalne dekoracje bożonarodzeniowe? Jeśli tak, to mamy idealne produkty zaprojektowane z myślą stworzenia wyjątkowego klimatu w Twoim domu.

 

 

Nasze bestsellerowe drewniane bombki wykonanę są z wysokiej jakości sklejki brzozowej dzięki czemu będą idealnie komponować się z drzewkiem bożonarodzeniowym. W naszej ofercie posiadamy również połączenie sklejki brzozowej z brokatowym szkłem akrylowym, bombki wykonane w tej technice dają piękny efekt trójwymiarowej ozdoby. Ale to nie wszystko, każda bombka tworzona jest na specjalne zamówienie naszych klientów. Powodem tego jest możliwość personalizacji swojego zamówienia podając w nim imiona jakie mają znajdować się na bombkach.

 

 

Ozdoby te stworzą rodzinną, świąteczną atmosferę. Można wykorzystać je na wiele sposobów, np. Jako ozdoba świątecznego stołu czy choinki. Nasze bombki nadają się również jako uroczy upominek czy oznaczenie prezentów pod choinką. Jesteśmy pewni, że nic tak nie doda klimatu świątecznego w domu jak bożonarodzeniowe ozdoby wykonane na specjalne zamówienie.

Każda z naszych bombek posiada otwór do przewleczenia sznurka jutowego, niezbędnego do zawieszenia ozdoby. Sznurek dodawany jest do każdego zamówienia.

pixel