Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Znajdź spersonalizowany upominek

Zakończenie roku szkolnego

2023-06-05
Zakończenie roku szkolnego

 

 

Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja by wyrazić sympatię i uznanie dla ulubionego nauczyciela lub nauczycielki. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo upominków, które sprawdzą się jako prezent z tej okazji. Posiadamy produkty wpasowujące się w budżet każdego ucznia, które są użyteczne a zarazem wyjątkowe.

 

 

 

Tradycyjne kwiaty i słodycze nie są jedyną opcją. Warto zainwestować w oryginalny upominek, który zostanie z nauczycielem na dłużej. Świetnie sprawdzą się tutaj wszystkie prezenty zawierające długopis, nieodłączny element pracy nauczyciela lub kalendarz na 2024 rok. Prawie każdy z oferowanych przez nas produktów posiada opcje personalizacji, dzięki czemu obdarowywany może poczuć się naprawdę wyjątkowo.

 

MAGNESY W KSZTAŁCIE SŁONIA

Pierwszą naszą propozycją dla nauczyciela są złote magnesy w kształcie słonika, będącym symbolem szczęścia. Słoniki posiadają personalizację dzięki czemu można wpisać dowolną krótką dedykację.

 

STATUETKA PODZIĘKOWANIE Z SOWĄ

Sowa niezmiennie kojarzy nam się z wiedzą i nauczaniem dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą statuetką z piękną sową z życzeniami. Ten produkt również posiada opcję personalizacji. 

 

 

 

 

KUBEK DLA NAUCZYCIELA

Świetny użytkowy upominek z personalizacją. Do wyboru wzory śmieszne lub bardziej profesjonalne.

 

ZAKŁADKA DO KSIĄŻEK

Ten upominek potraktować można jako dodatek do większego prezentu bądź obdarować nim każdego super nauczyciela w szkole.

  

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyjątkowych produktów, które świetnie nadają się na podarunek, niezależnie od okazji. Prezenty na Zakończenie roku szkolnego dostępne w naszym sklepie nadają się doskonale na tą okazję.

pixel